AUB partners news

Основна мета програми мікрокредитування РОДОВІД БАНКу – сприяти розвитку малого та середнього бізнесу в Україні

Основна мета програми мікрокредитування РОДОВІД БАНКу – сприяти розвитку малого і середнього бізнесу в Україні. Експерти РОДОВІД БАНКу завжди допоможуть підприємцям прийняти правильне рішення, проведуть фінансовий аналіз бізнесу, порадять, як краще скористатися послугами чи продуктами банку.

«Головним показником для банку є діючий бізнес, – сказав начальник Управління мікрокредитування РОДОВІД БАНКу Сергій Цибуленко. – Завдяки якісному аналізу бізнесу ми значно зменшуємо ризики не тільки для банку, а й для самих позичальників, оскільки можемо уникнути небажаної закредитованості бізнесу. Ми готові бути для підприємців не тільки партнером, який завжди приходить на допомогу кредитними ресурсами, а й партнером-консультантом з професійними порадами і рекомендаціями.

Є важливі критерії, що впливають на рішення банку надати кредит для малого та середнього бізнесу. Наприклад, одним із таких критеріїв для підприємців є термін. Для торгівлі – бізнес має працювати не менш як три місяці, для виробництва і сфери послуг – не менш як шість місяців. Важливу роль відіграє такий порядок ведення бізнесу, як налагоджена схема роботи, партнерські зв’язки, власність клієнта, його кредиторська та дебіторська заборгованість».

Програма мікрокредитування  малого і середнього бізнесу  РОДОВІД БАНКу діє з 2005 року і передбачає швидку систему оформлення кредитів та індивідуальний  підхід до кожного клієнта з урахуванням особливостей бізнесу.

Subscribe to our newsletter

aub logo white 70

 

The mission of the Association of Ukrainian Banks is to support the development of the national banking system. The AUB cooperates with the Verkhovna Rada of Ukraine on improving the legislation governing banking activities, and interacts with the National Bank of Ukraine on regulatory support for the functioning of banks and non-bank financial institutions. The CBA takes care of the professional development of bank employees, expands international relations with associations and banking institutions of other countries.

 

Subscribe to our newsletter