AUB partners news

Кредитний портфель приватних клієнтів Одеської філії OTP Bank перевищив 500 млн. грн.


Обсяги кредитів, наданих Одеською філією OTP Bank фізичним особам, перевищили 500 млн. грн.

Загальний розмір кредитного портфелю банку у місті Одесі становить 956 млн. грн.  Водночас, обсяги пасивів досягають вже 200 млн. грн., з яких понад 160 млн. грн. розміщено на рахунках приватних клієнтів.

Одеську філію OTP Bank було засновано ще у 2002 р. За останні три роки її активи збільшилися майже в  9 разів, обсяги кредитів - у 8 разів, депозитів - у 6 разів. Загальна клієнтська база філії нараховує близько 12700 клієнтів. У 2006 р. вона стала переможцем у номінації «Кращий іноземний  банк» за версією регіонального видання «Фаворит».

На базі філії нині успішно функціонують відділення «Дерибасівське», «Приморське», «Фонтанське», «Топольове», «Лермонтовське», «Варненське» у м. Одесі, відділення у містах Іллічівську та Ізмаїлі. Найближчим часом планується відкриття ще двох відділень в Одесі - «Добровольске» та «Тенисте». 

ЗАТ «ОТП Банк» – універсальний банк, що надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів. На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 листопада 2007 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розмірами активів, 7-м – за розміром кредитного портфелю і 10-м - за розміром капіталу. Нині банк обслуговує  понад 200 тисяч клієнтів.  Його мережа філій на території України нараховує 21 філію, 99 відділень і 35 представництв.

Subscribe to our newsletter

aub logo white 70

 

The mission of the Association of Ukrainian Banks is to support the development of the national banking system. The AUB cooperates with the Verkhovna Rada of Ukraine on improving the legislation governing banking activities, and interacts with the National Bank of Ukraine on regulatory support for the functioning of banks and non-bank financial institutions. The CBA takes care of the professional development of bank employees, expands international relations with associations and banking institutions of other countries.

 

Subscribe to our newsletter