Обидві сторони налаштовані на плідну співпрацю.

Сучасне суспільство стає все детадлі більш глобалізованим: уявні кордони стираються, а горизонти можливостей розширюються. Задля розбудови високоефективної держави варто консолідувати зусилля із закордонними колегами та спільно працювати на результат, обмінюючись досвідом. Така практика важлива в усіх сферах суспільного життя, зокрема, у фінансовій, адже це фундаментальна складова розбудови потужної держави.

Отож, у квітні Асоціація українських банків стала членом Американсько-української ділової ради (USUBC), метою якої є поліпшення умов для двосторонньої торгівлі та інвестицій, сприяння міцним, дружнім зв'язкам. 

«Понад 200 членів Американсько-української ділової ради вітають Асоціацію українських банків із вступом. Ми сподіваємось на співпрацю з АУБ щодо розширення можливостей бізнесу», – привітав із вступом Президент і Виконавчий директор USUBC Морган Вільямс.

Членство АУБ в Американсько-українській діловій раді сприятиме реалізації спільних проектів.

«Це визначна для АУБ подія, яка суттєво впливає на налагодження ділових відносини із нашим західним партнером – США. Співпраця з Американсько-українською діловою радою відкриває для обох сторін нові можливості й сприятиме обміну кращими світовими практиками», – зазначив Президент АУБ Андрій Дубас.


«Україна  має значний потенціал і готова до обміну досвідом та реалізації спільних проектів.  Сподіваємося, що членство АУБ в USUBC сприятиме новим інсайтам, спільним цікавим проектам і зміцнить економічний та фінансовий сектор обох держав», – прокоментувала Віце-президент АУБ Галина Хейло.

Зазначимо, що домовленості про співпрацю з Американсько-українською діловою радою були досягнуті під час робочої поїздки Галини Хейло до Сполучених Штатів Америки.

Нагадуємо, рішення про подачу заяви про вступ АУБ до USUBC було прийнято на черговому засідання Ради Асоціації на початку квітня.

 

Довідково

Американсько-українська ділова рада заснована у жовтні 1995 року.

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction