AUB News

В АУБ обговорено питання організації перевезення валютних цінностей та інкасації коштів у банківських установах

В Асоціації українських банків відбулося засідання робочої групи при АУБ з обговорення зауважень та пропозицій до “Інструкції з організації перевезення валютних цінностей та інкасації коштів у банківських установах, затвердженої постановою Правління НБУ № 45 та проекту НБУ щодо змін  до цієї Інструкції.

Вів засідання начальник управління з питань валютного  регулювання, охорони і перевезення цінностей АУБ Юрій Рибалка. У його роботі також взяли участь начальник управління касових операцій та впровадження сучасних технологій  НБУ п. Богатирьов Г.В. і начальник організації перевезення цінностей та інкасації п. Бабич А.Ф.

З боку комерційних банків в засіданні взяли участь провідні спеціалісти з питань грошового обігу, касових операцій, інкасації та перевезення цінностей АКБ “Укрсоцбанк”, АБ “Експрес-банк”, ВАТ “Ощадбанк”, АКБ “Сведбанк”, АКБ “Ерсте Банк”, ВАТ “Кредитпромбанк”.

Під час засідання були обговоренні узагальнені пропозиції комерційних банків до Інструкції, які були направлені до НБУ, та, зокрема, які не були внесені до запропонованого НБУ проекту Змін.

У виступах та обговореннях пропозицій щодо внесення змін до Інструкції, в яких взяли активну участь усі присутні, підкреслювалось, що прийняття внесених АУБ пропозицій комерційних банків буде сприяти як підвищенню рівня захисту цінностей під час їх перевезення та інкасації, так і покращенню врегулювання відносин між комерційними банками та територіальними управліннями НБУ, недопущенню порушень законодавства України з цих питань.

Обговорення пройшло в конструктивній, діловій атмосфері, що в підсумку дозволило погодити із провідними спеціалістами НБУ більшість внесених комерційними банками пропозицій.

 

Прес-служба
Асоціації українських банків

Subscribe to our newsletter

aub logo white 70

 

The mission of the Association of Ukrainian Banks is to support the development of the national banking system. The AUB cooperates with the Verkhovna Rada of Ukraine on improving the legislation governing banking activities, and interacts with the National Bank of Ukraine on regulatory support for the functioning of banks and non-bank financial institutions. The CBA takes care of the professional development of bank employees, expands international relations with associations and banking institutions of other countries.

 

Subscribe to our newsletter