AUB News

ЗАТ “ТАС-ІНВЕСТБАНК” змінив найменування на ЗАТ “Сведбанк Інвест”

17 грудня 2007 року відбулася державна реєстрація нової редакції Статуту банку, відповідно до якої банк ЗАТ «ТАС-ІНВЕСТБАНК» змінив своє найменування. Відповідні зміни вносяться у Державний реєстр банків.

Відтепер нове найменування банку:
Українською мовою:
Повне офіційне: Закрите акціонерне товариство “Сведбанк Інвест”.
Скорочене офіційне: ЗАТ “Сведбанк Інвест”.

Російською мовою:
Повне офіційне: Закрытое акционерное общество “Сведбанк Инвест”.
Скорочене офіційне: ЗАО ”Сведбанк Инвест”.

Англійською мовою:
Повне офіційне: Сlosed Joint Stock Company “Swedbank Invest”.
Скорочене офіційне: Swedbank Invest.

Зміна найменування банком ніяк не стосується його зобов’язань і прав, в тому числі за договорами, які зберігаються у повному обсязі.
Зміна найменування обумовлена входженням банку до групи установ, яку очолює банк Swedbank AB (Швеція, м. Стокгольм).

Коротка довідка:
Заснований у 1820 році, Swedbank є однією з провідних банківських груп у країнах Північної Європи та Балтії. Ринкова капіталізація складає близько 20 млрд. дол. США. Swedbank нараховує 8,9 млн. рітейлових і 579 тис. корпоративних клієнтів у Швеції та країнах Балтії.
Міжнародна група успішно працює також у Копенгагені, Хельсінкі, Люксембурзі, Нью-Йорку, Осло, Токіо, Шанхаї, Москві, Санкт-Петербурзі, Калінінграді. З 9 липня 2007 року цей список поповнився і Києвом.

ЗАТ “Сведбанк Інвест” є правонаступником ЗАТ "ТАС-ІНВЕСТБАНК", який у свою чергу з 2001 року є правонаступником АКБ "Сосьєте Женераль Україна" (у зв’язку із зміною найменування), і працює на ринку банківських послуг з 1996 року.
На сьогодні банк має два майданчики головного офісу в Києві, 7 відділень по Києву й області (м. Вишгород) та три регіональні відділення у містах: Одеса, Чернівці й Дніпропетровськ.
Міжнародним рейтинговим агентством Moody's ЗАТ "ТАС-ІНВЕСТБАНК" присвоєно довгостроковий рейтинг В2.
У банку працює 189 працівників.

Subscribe to our newsletter

aub logo white 70

 

The mission of the Association of Ukrainian Banks is to support the development of the national banking system. The AUB cooperates with the Verkhovna Rada of Ukraine on improving the legislation governing banking activities, and interacts with the National Bank of Ukraine on regulatory support for the functioning of banks and non-bank financial institutions. The CBA takes care of the professional development of bank employees, expands international relations with associations and banking institutions of other countries.

 

Subscribe to our newsletter