AUB News

VAB Банк проводить новорічну акцію «Живі гроші на що завгодно!»

З 1 грудня у VAB Банку стартувала акція для фізичних осіб «Живі гроші на що завгодно!».

За словами начальника департаменту роздрібного бізнесу та дистрибуції VAB Банку Антона Шаперенкова, серед переваг, яке клієнти отримують, беручи участь в акції – це відстрочення платежу, так звані кредитні канікули і можливість кредитування в іноземній валюті, що набагато дешевше, ніж у гривні.

Кредитні канікули надаються на 2 місяці, тобто для тих клієнтів, які візьмуть кредит в грудні 2007 року, перше погашення відсотків наступить тільки в лютому 2008 року, а тіла кредиту – в березні 2008 року.

І в гривні, і в іноземній валюті можна отримати кредит строком від 12 до 36 місяців на суму від 2,500 до 15000 в національній валюті і від 500 до 3000 в доларах США, при цьому банк не бере штрафні санкції за дострокове погашення кредиту.

«Розробляючи акцію з надання споживчих кредитів, ми, в першу чергу, виходили з потреб наших клієнтів, адже в передсвята, великі суми витрачаються на подарунки і поїздки і клієнти все частіше вдаються до послуги кредитних канікул. Як показує практика, попит на дану послугу в передсвяткові дні може збільшуватися в 2 і більше разів. Крім того, до свят залишається зовсім мало часу і тому наша оперативність у розгляді заявок та видачі кредиту зіграє важливу роль, - говорить Антон Шаперенков.


Акція «Живі гроші на що завгодно» продовжиться до 29 грудня 2007 року.

Subscribe to our newsletter

aub logo white 70

 

The mission of the Association of Ukrainian Banks is to support the development of the national banking system. The AUB cooperates with the Verkhovna Rada of Ukraine on improving the legislation governing banking activities, and interacts with the National Bank of Ukraine on regulatory support for the functioning of banks and non-bank financial institutions. The CBA takes care of the professional development of bank employees, expands international relations with associations and banking institutions of other countries.

 

Subscribe to our newsletter