AUB News

Херсонська обласна дирекція «Райффайзен Банк Аваль» провела нагородження клієнтів-переможців за акціями «Подарунки до літа» та «Добробут від Райффайзен Банку Аваль»

Херсонська обласна дирекція ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» провела нагородження переможців перших етапів одразу з двох акцій: «Подарунки до літа» (для вкладників) та «Добробут від Райффайзен Банк Аваль» (для пенсіонерів, які отримують пенсію за допомогою платіжних карток «Онікс-пенсійний»). Про це повідомляє відділ зв’язків з громадськістю із посиланням на Херсонську ОД банку.

25 липня у Херсонській ОД Райффайзен Банку Аваль було проведено перший розіграш призів за підсумками перших 4 місяців акції «Подарунки до літа». Усього в розіграші прийняли участь понад 2 500 клієнтів, які в період з 1 березня відкрили депозитні рахунки у відділеннях ОД. За результатами розіграшу переможці — троє клієнтів банку, які відкрили рахунки в 1-му Таврійському відділенні (м. Херсон), в Генічеському, та Скадовському відділеннях — отримали мікрохвильову піч та пилососи. Акція триватиме до 1 листопада поточного року.

Також у дирекції було підбито підсумки першого етапу акції серед клієнтів-пенсіонерів, які отримують пенсію за допомогою платіжної картки Райффайзен Банку Аваль. Перші переможці акції були обрані методом випадкових чисел з понад 5 тис. осіб, які оформили платіжну картку для отримання пенсії в період з 1 березня по 1 липня. Призи (побутова техніка) отримали 10 пенсіонерів з Херсона, Голої Пристані, Високопілля, Іванівни та Цюрупинська. Акція триватиме до 30 листопада поточного року.

Херсонська обласна дирекція ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» вже продовж тривалого часу залишається одним з лідерів серед банківських установ області. Про це свідчить і розмір депозитного портфелю фізичних осіб — станом на 01.07.07 він склав понад 220 млн. гривень. А лише с початку року населення довірило банку понад 30 млн. грн.

Subscribe to our newsletter

aub logo white 70

 

The mission of the Association of Ukrainian Banks is to support the development of the national banking system. The AUB cooperates with the Verkhovna Rada of Ukraine on improving the legislation governing banking activities, and interacts with the National Bank of Ukraine on regulatory support for the functioning of banks and non-bank financial institutions. The CBA takes care of the professional development of bank employees, expands international relations with associations and banking institutions of other countries.

 

Subscribe to our newsletter