AUB News

Райффайзен Банк Аваль бере участь у 15-му Київському Міжнародному автосалоні SIA’2007

Райффайзен Банк Аваль бере участь у 15-му Київському Міжнародному автосалоні SIA’2007, що проходитиме 23-27 травня у Міжнародному виставковому центрі (МВЦ). Про це повідомляє відділ зв’язків з громадськістю з посиланням на Київську регіональну дирекцію Райффайзен Банку Аваль.

Як повідомили у регіональній дирекції банку, під час виставки відвідувачі зможуть отримати у спеціалістів Райффайзен Банку Аваль повну інформацію щодо умов купівлі автомобілів вітчизняного та іноземного виробництва у кредит. До того ж на експозиції банку усі зацікавлені зможуть заповнити повний пакет документів на отримання автокредиту.

«Київська регіональна дирекція Райффайзен Банку Аваль не вперше бере участь у такій виставці. Цього року банк пропонує на SIA’2007 конкурентні кредитні програми і сподівається на нове корисне спілкування з клієнтами та партнерами», — зазначили у дирекції банку.

На сьогодні Райффайзен Банк Аваль займає лідируючу позицію на ринку автокредитування у столиці та Київській області. Цьому сприяє, у тому числі, й плідна співпраця Київської РД банку з автосалонами.

Київський Міжнародний автосалон SIA — найбільший і найвідоміший український виставковий захід за кількістю відвідувачів та за обсягами експозиції. У 2007 році він проходить під егідою Всесвітньої організації виробників автомобілів (OICA) і включений в календар провідних автосалонів світу.

Організаторами автосалону виступають Міністерство транспорту і зв’язку України, Міністерство промислової політики України, Асоціація українських автовиробників «Укравтопром», українська виставкова компанія «Автоекспо».

Метою найбільшого автомобільного форуму нашої країни є представлення українського автомобільного ринку — від демонстрації новітніх моделей провідних світових автобрендів, представлених в Україні, а також нових технологій, матеріалів, послуг, до визначення тенденцій розвитку вітчизняної автоіндустрії на найближче майбутнє.

У 2007 році автосалон SIA вперше проходить на території Міжнародного виставкового центру у Києві (Броварський проспект, 15, ст.м. «Лівобережна»).
 
 
  

Subscribe to our newsletter

aub logo white 70

 

The mission of the Association of Ukrainian Banks is to support the development of the national banking system. The AUB cooperates with the Verkhovna Rada of Ukraine on improving the legislation governing banking activities, and interacts with the National Bank of Ukraine on regulatory support for the functioning of banks and non-bank financial institutions. The CBA takes care of the professional development of bank employees, expands international relations with associations and banking institutions of other countries.

 

Subscribe to our newsletter