AUB News

Огляд цінних паперів за минулий тиждень

«Незважаючи на те, що першу половину тижня індекс ПФТС розпочав не дуже впевненим зростанням, втім, вже у четвер він подолав позначку у 600 пунктів, а в п’ятницю зафіксував нове рекордне значення – 616,44 пунктів, загальне зростання за тиждень +4,61 %.

Цього тижня після тривалого бокового тренду активно зростали котирування на акції концерну Стирол (+12,03% за ціною купівлі). Поштовхом для зростання стали новини про продаж 50% акцій концерну «Стирол» компанії Dotterbloem Holding у ході підготовки до публічного розміщення акцій (IPO).

Також цей тиждень відзначився серією новин у банківському секторі. Так, оголошення про продаж ТАС-Комерцбанку шведському Swedbank за достатньо високу ціну, дозвіл НБУ на завершення угоди з продажу Укрсоцбанку італійському Banca Intesa та оприлюднення планів Укрсоцбанку щодо збільшення статутного капіталу призвели до того, що акції Укрсоцбанку за ціною купівлі подорожчали на 17,65%, акції РОДОВІД БАНКу на 4,35%, а акції банку Аваль на 2,23%.

Після такого стрибкоподібного зростання ринку цього тижня знову з’являється можливість певної корекції наступного тижня,»- говорить начальник Управління цінних паперів Сергій Фомін.

 

Subscribe to our newsletter

aub logo white 70

 

The mission of the Association of Ukrainian Banks is to support the development of the national banking system. The AUB cooperates with the Verkhovna Rada of Ukraine on improving the legislation governing banking activities, and interacts with the National Bank of Ukraine on regulatory support for the functioning of banks and non-bank financial institutions. The CBA takes care of the professional development of bank employees, expands international relations with associations and banking institutions of other countries.

 

Subscribe to our newsletter