AUB News

Житомирська ОД банку «Аваль» підвела підсумки акції для вкладників — фізичних осіб

Житомирська обласна дирекція банку  «Аваль»  підвела підсумки акції для вкладників — фізичних осіб, що проходила з 17 травня по 30 червня п.р. у всіх відділеннях банку в Житомирській області. Про це повідомляє прес-служба банку з посиланням з посиланням на Житомирську ОД АППБ «Аваль».

Як повідомили в дирекції, переможцями акції стали вкладники відділень банку «Аваль» у Ружині, Брусилові, Баранівці, Бердичеві та Житомирі.
Згідно з умовами, переможцям були вручені заохочувальні призи — три срібних і одна позолочена срібна монети «Рік Півня», викарбувані Монетним двором Перт Мінт (Австралія) із серії «Місячний календар». На реверсі всіх монет зображено півня на тлі сонця, що сходить, і камелій; з обох боків малюнка — напис «2005» арабськими цифрами і китайським ієрогліфом. На аверсі розміщено портрет Королеви Єлизавети ІІ.

Головний приз акції — золотий злиток вагою 10 г одержав вкладник банку «Аваль» з м. Житомир.

За інформацією дирекції, усього в акції взяли участь близько 2,5 клієнтів — фізичних осіб, які оформили під час її проведення  депозитний рахунок на суму від 1 тис. грн. чи 200 дол. США/євро в будь-якому відділенні банку «Аваль» у Житомирській області.

У Житомирській області на сьогодні працюють 52 відділення банку «Аваль».

 

Прес-служба
банку "Аваль"

Subscribe to our newsletter

aub logo white 70

 

The mission of the Association of Ukrainian Banks is to support the development of the national banking system. The AUB cooperates with the Verkhovna Rada of Ukraine on improving the legislation governing banking activities, and interacts with the National Bank of Ukraine on regulatory support for the functioning of banks and non-bank financial institutions. The CBA takes care of the professional development of bank employees, expands international relations with associations and banking institutions of other countries.

 

Subscribe to our newsletter