AUB News

Житомирська ОД банку «Аваль» приступила до реалізації зарплатних проектів для працівників установ охорони здоров’я м.Житомира

Житомирська обласна дирекція банку «Аваль» приступила до реалізації зарплатних проектів для працівників установ охорони здоров’я міста Житомира. Про це повідомила прес-служба банку з посиланням на відділ маркетингу та роботи з VIP-клієнтами Житомирської ОД АППБ «Аваль».

У рамках укладених угод з центральними міськими лікарнями №1 та №2, Житомирськими обласною, міською і районною санітарно-епідеміологічними службами, обласним онкологічним диспансером, за інформацією дирекції, планується випустити близько 3,5 тис. банківських платіжних карток Cirrus/Maestro. На сьогодні у рамках проектів емітовано 1 тис. карток.

Відтепер, за інформацією прес-служби, працівники установ охорони здоров’я міста Житомира зможуть отримувати заробітну плату зі свого карткового рахунку за лічені секунди у понад 1220 пунктів видачі готівки і понад 450 банкоматів банку «Аваль» по всій Україні, а також більш ніж у 300 тис. банкоматів і сотнях тисяч відділень банків за кордоном.

Крім того, власникам платіжних карт Cirrus/Maestro банк «Аваль» пропонує управління картковим рахунком за допомогою мобільного банкінгу АППБ «Аваль»; придбання товарів у розстрочку за унікальною програмою банку «Онікс-розстрочка», а також програму страхування себе і своїх родичів під час виїзду за кордон з максимальним страховим покриттям 30 тис. доларів США.

Вартість картки Cirrus/Maestro складає 1 грн.

Житомирська ОД реалізує низку зарплатних проектів, найбільші серед яких — для Житомирського маслозаводу, низки військових частин в області. Серед партнерів дирекції — Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат, завод «Коростенський фарфор», цукровий завод ім.Цюрупи, концерн «Укрхміль» та ін.

Загальний обсяг емісії платіжних карток Житомирської ОД досяг майже 50 тис. шт., загальна кількість банкоматів — 18 шт., 8 з яких установлено у м. Житомирі, 3 — у м. Коростені, по 2 — у м. Бердичеві та м. Новоград-Волинському, по одному — у Малині, Овручі та в Озерному.

www.aval.ua

Subscribe to our newsletter

aub logo white 70

 

The mission of the Association of Ukrainian Banks is to support the development of the national banking system. The AUB cooperates with the Verkhovna Rada of Ukraine on improving the legislation governing banking activities, and interacts with the National Bank of Ukraine on regulatory support for the functioning of banks and non-bank financial institutions. The CBA takes care of the professional development of bank employees, expands international relations with associations and banking institutions of other countries.

 

Subscribe to our newsletter