Новини АУБ

АУБ та Мінсоцполітики співпрацюють над вдосконаленням механізму надання адміністративних послуг українцям під час воєнного стану 8 січня відбулося засідання робочої групи Асоціації українських банків та Міністерства соціальної політики України. На заході обговорювалися питання щодо вдосконалення механізму надання адміністративних послуг населенню та можливості залучення до цього процесу розгалуженої мережі банків України.

АУБ разом з Мінсоцполітики планують підписати Меморандум про співпрацю, спрямовану на покращення взаємодії Міністерства з банківською спільнотою. Зокрема, розглядається реалізація проєкту, спрямованого на надання певного переліку адміністративних послуг, який згодом може розширюватися, із залученням мережі банківських відділень. 

Під час заходу, учасники робочої групи зазначили, що надання своєчасних адміністративних послуг громадянам України є одним із пріоритетів державної соціальної політики, і банки України, за потреби, долучаться до цього процесу, надаючи необхідну технічну та технологічну підтримку.

Міністерство соціальної політики в даний час проводить аналіз технічних можливостей для реалізації проєкту, спрямованого на покращення якості та ефективності надання адміністративних  послуг громадянам України. 

Співпраця між АУБ та Мінсоцполітики покликана підвищити інклюзивність та забезпечити зручність для населення при отриманні необхідних адміністративних послуг.

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ