12 липня 2021 року Рада Асоціації українських банків на своєму засіданні розглянула заяву АТ «Державний експортно-імпортний банк України» про вступ до АУБ. Одноголосним рішенням Ради Укрексімбанк прийнято до числа членів Асоціації.

Голова Правління Укрексімбанку Євген Мецгер зазначив, що під час системної трансформації банк активно впроваджує нові підходи в роботі, і співпраця з Асоціацією, яка вже 30 років професійно займається розвитком вітчизняної банківської системи, буде корисною і перспективною.

Президент АУБ Андрій Дубас повідомив, що до Асоціації продовжують долучатися учасники фінансового ринку України і привітав приєднання великого державного банку: «Ми високо оцінюємо якісні зміни, які відбуваються останнім часом в Укрексімбанку і вже дають свої позитивні результати. Переконані, що висока планка, встановлена менеджментом банку, є правильним орієнтиром на шляху виконання його стратегії».

Довідково: АТ «Укрексімбанк» є великим корпоративним банком з 22 філіями і 36 відділеннями в Україні та 2 представництвами за кордоном – в Лондоні і Нью-Йорку. Також банк має найширшу мережу банків-кореспондентів  у 110 країнах світу.

Укрексімбанк успішно співпрацює з провідними міжнародними фінансовими організаціями, такими як Світовий банк, ЄБРР, ЄІБ, IFC, з великими іноземними банками та фінансово-кредитними установами

 

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction