Стратегічні цілі,  управління винагородою та політика наступництва – українські банки матимуть змогу покращити свій потенціал на ринку.

Асоціація українських банків упевнено крокує в ногу з часом і впроваджує ініціативи, які розвивають банківську систему, автоматизують фінансові процеси та створюють додану вартість для учасників АУБ.

Пандемія прискорила зміни, які почали відбуватися ще до впровадження карантинних обмежень. Для деяких банків цей процес став досить стрімким та складним. Ефективно на зміни почали реагувати переважно ті банківські установи, які мають вибудувану операційну та фінансову еластичність, чітке розуміння сенсу свого бізнесу та набір цінностей для прийняття  рішень. Для того, щоб кожен банк міг максимальноефективно реалізовувати свій потенціал на ринку, варто покращувати вміння використовувати КПД.

З цією метою 20 січня 2020 року відбувся онлайн-семінар щодо використання принципів КПД (ключових показників діяльності) та ключових         процесів, пов’язаних із управлінням діяльністю.

«Система контролю й вимірювання досягнутих цілей є дієвим механізмом і використовується у різних нормативних актах Національного      банку України. Наразі постає питання активного впровадження КПД в українському банківському секторі. Задля розв’язання цього питання АУБ залучає кращих експертів різних напрямків, які допомагатимуть банкам упроваджувати ефективні методики використання     КПД», – зазначив Президент Асоціації українських банків Андрій Дубас.

Спікером семінару була Тетяна Плюсніна – експерт з управління персоналом у банках, компаніях FMCG та інших сегментах ринку. Вона розповіла ппро системний підхід до управління ефективністю роботи та використання КПД. Експертка наголосила на важливості формалізації всіх ключових процесів, пов’язаних з управліннями цілями і надала загальний огляд управління винагородою працівників. Також було надано огляд управління загальною винагородою працівників та розробка політки наступництва.

«Ключові показники діяльності цінні тим, що допомагають тримати фокус на головному, вчасно оцінювати успіх у досягнення цілей на всіх рівнях організації. Високорівневі КПД мають фокусуватися на ефективності діяльності бізнесу загалом, в той час, як КПД нижчого рівня використовуються  у процесах, як продаж, маркетинг, HR та інших напрямках», – розповіла Тетяна Плюсніна.

Зазначимо, що учасниками семінару стали банки як з українським капіталом, так і з іноземним, серед яких «ПриватБанк», «Укргазбанк», «Промінвест», «Полікомбанк», «А-Банк», «Кліринговий Дім», «Асвіо Банк», «Південний», «Український капітал», «Банк Восток», «РВС Банк», «МТБ Банк», «Форвард Банк», «Ідея Банк», «Оксі Банк», «Комінвестбанк», «Піреус Банк», «Мегабанк», «Банк Січ», «Радабанк», «Юнекс банк», «Пінбанк», «Банк «Грант», «Банк Альянс», «Сітібанк», «Кредобанк», «Індустріалбанк», «Банк «Глобус», «Банк інвестицій та заощаджень», «Моторбанк», «Кристалбанк», «Банк Траст-капітал».

Наголошуємо, що протягом 2021 року АУБ проводитиме серію практичних семінарів для банків. Учасники зможуть отримати кращий досвід у впровадженні КПД задля досягнення більш ефективної роботи.

Далі – більше...

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна                                     
(044) 516-8775

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction