Новини фінансового сектору

Платіжними інструментами стануть різноманітні предмети, - VisaПлатіжними інструментами стануть різноманітні предмети, - Visa

Стрімкий розвиток технологій може зробити пластикові картки та платежі з мобільного неактуальними вже дуже скоро. Visa і Samsung першими приступили до масштабних змін, які вже скоро перетворять будь-який предмет в платоспроможний пристрій.

Разом з розвитком безконтактних систем прийому платежів розширюється простір для експериментів з новими моделями взаємодії продавця і покупця.

“Я думаю, нами рухає філософія перетворення потенційно платоспроможних предметів у реальні інструменти для здійснення транзакцій”, – сказав Сем Шрогер, старший віце-президент цифрових рішень в Visa.

На початку тижня міжнародна платіжна система представила перші напрацювання в цій сфері: на показі London Fashion Week представили кільця з NFC-чіпами, якими можна розплачуватися так само, як і звичайною безконтактної картою.

Крім того, під час заходу була продемонстрована нова модель взаємодії продавця і покупця: відвідувачам показу роздали прикраси з платіжними функціями і вони змогли купувати речі прямо з подіуму завдяки спеціальним биркам на одязі.

“Ця технологія може бути де завгодно”, – погодився Інжонг Ман, виконавчий віце-президент Samsung Electronics і глобальний керівник Samsung Pay.

Південнокорейський виробник електроніки уже впровадив платіжні опції в діловий костюм.

Тим не менш, поки навіть найбільш розвинені ринки не пристосувалися до мобільних платежів. Передові рішення в цій сфері (Apple Pay, Samsung Pay і Android Pay) поки працюють тільки в декількох країнах.

Зараз виробники електроніки повинні довести процес оплати товару зі смартфона до досконалості. Звичка до зручних платежах згодом сформує більш прогресивні переваги споживачів.

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ