Проект документальний фільм "Да Вінчі"

Благодійний проект Асоціації українських банків: документальний фільм "Да Вінчі"

Про проект:

Документальний фільм "Да Вінчі" розповідає про життя та героїчний подвиг Дмитра Коцюбайла, українського добровольця, командира батальйону "Вовки Да Вінчі" Збройних сил України, який загинув 7 березня 2023 року у бою за Бахмут.

В Асоціації українських банків переконані, що важливо шанувати та пам'ятати про подвиги тих, хто віддав своє життя за захист України. Історія Дмитра Коцюбайла - це історія про справжню мужність, самовідданість та патріотизм. Фільм "Да Вінчі" дає можливість людям з усієї України та світу познайомитися з цією неймовірною людиною та її подвигом.

photo 5247221881680025893 y

АУБ виступила партнером проекту, забезпечивши благодійну підтримку від 20 фінансових установ. Завдяки цій допомозі стало можливим завершити зйомки фільму та організувати його покази по всій Україні та за кордоном. Бюджет проекту: 1 570 000 грн.

Офіційний трейлер фільму

2 квітня відбувся допрем'єрний показ фільму в Києві. Спецпокази вже пройшли в деяких регіонах України, а протягом року безкоштовні спецпокази відбудуться в усіх обласних центрах України. Фільм буде продемонстровано у країнах Євросоюзу, Великобританії та США. Після закордонних показів фільм вийде в широкий прокат в українських кінотеатрах.

Унікальні особливості фільму:

  • У фільмі використані унікальні кадри з відеоархіву Дмитра Коцюбайла. Сучасні технології штучного інтелекту дозволили створити живі анімаційні сцени на основі унікальних малюнків Дмитра Коцюбайла.
  • У зйомках фільму взяли участь мама Дмитра – Оксана Коцюбайло, близька подруга – Аліна Михайлова, Валерій Залужний, Головнокомандувач Збройних сил України (2021—2024), побратими з батальйону "Вовки Да Вінчі".


Творці фільму:

  • Режисер: Володимир Сидько
  • Продюсер: Назар Борушок


Цей проект є свідченням глибокої поваги Асоціації українських банків до подвигу Дмитра Коцюбайла та його побратимів.

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ