Новини АУБ

Посилення міжнародної співпраці: АУБ провела відеоконференцію з Американською Банківською Асоціацією

Асоціація українських банків (АУБ) провела відеоконференцію з представниками Американської банківської асоціації (ABA), під час якої були досягнуті домовленості про співпрацю.

2606 dubas carney pekur

У заході взяли участь Президент АУБ Андрій Дубас, Віцепрезидент АУБ Петро Пекур, а також представники американської банківської асоціації, включаючи Аштина Ландена, Старшого директора з питань пруденційного регулювання (Ashtyn Landen, Senior Director, Prudential Regulation at the American Bankers Association), та Х'ю Карні, Виконавчого віцепрезидента з питань політики та регулювання фінансових установ (Hugh Carney, Executive Vice President, Financial Institution Policy & Regulatory Affairs American Bankers Association).

Під час ознайомчої зустрічі, американським колегам було представлено структуру Асоціації українських банків, результати роботи за останній період, а також широкі можливості щодо представлення інтересів банківської спільноти як всередині України, так і на міжнародній арені.

Учасники зустрічі домовилися опрацювати документ, який закріпить досягнуті домовленості про співпрацю та обмін досвідом між Асоціацією українських банків та Американською банківською асоціацією. Крім того, Американська банківська асоціація запросила представників АУБ провести ділову зустріч у США.

Президент АУБ Андрій Дубас висловив подяку Віцепрезиденту Петру Пекуру за організацію зустрічі та налагодження міжнародних зв'язків Асоціації українських банків.

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ