Новини АУБ

 Асоціація українських банків взяла участь у 59-му Засіданні асоційованих членів Європейської банківської федерації

7 червня 2023 року Асоціація українських банків (АУБ) взяла участь у 59-му Засіданні асоційованих членів Європейської банківської федерації (EBF), що відбулося в Афінах. На заході АУБ представляв Віце-президент Петро Пекур, який підкреслив повну підтримку України з боку міжнародної банківської спільноти.

Зустріч, організована Грецькою банківською асоціацією, мала на меті обговорити останні розробки на рівні ЄС, цифрові фінанси та кібербезпеку, а також поділитися національними досягненнями і пріоритетами. Петро Пекур зазначив, що підтримка України на міжнародному рівні є критично важливою в умовах поточних викликів.

На заході було підтверджено, що Асоціація українських банків стане асоційованим членом Європейської банківської федерації. Це членство відкриває нові можливості для співпраці та розвитку українського банківського сектору в європейському контексті.
Підтримку АУБ висловили усі учасники заходу, зокрема керівники Європейської банківської федерації, Нідерландської банківської асоціації, Грецькою банківською асоціацією.

Вступ АУБ до Європейської банківської федерації є важливим кроком у зміцненні зв'язків української банківської спільноти з європейськими партнерами і підвищенні рівня фінансової інтеграції України з ЄС.

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ