Новини АУБ

Динамічний розвиток: чотири нових учасника приєднуються до АУБ

3 травня відбулося засідання Ради Асоціації українських банків, на якому було ухвалено рішення про прийняття до складу Асоціації чотирьох нових членів.

20240503 115549 1280x646

Новими членами Асоціації стали:

   • ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО АКЦІОНЕРНИЙ БАНК "УКРГАЗБАНК"
   • ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "БАНК ВОСТОК"
   • ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЕКСПОРТНО-КРЕДИТНЕ АГЕНТСТВО"
   • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "КОНТРАКТОВИЙ ДІМ"

На заході було зазначено, що розширення членства АУБ є показником стійкості та зростання українського банківського та фінансового сектору, навіть в умовах воєнного стану. Прийняття нових членів свідчить про зростаючу вагу та авторитет АУБ, а також визнанням її ролі як провідного представника українського банківсько-фінансового сектору.

Члени Ради АУБ підкреслили, що вступ нових членів до Асоціації – це важливий крок для фінансового сектору та банківської галузі, оскільки розширення кола учасників сприятиме вдосконаленню процесів, обміну досвідом та спільному розвитку. Прийняття нових членів підкреслює активний розвиток фінансово-банківського сектору та посилення співпраці між учасниками Асоціації.

АУБ щиро вітає нових членів в Асоціації українських банків. Вступ банків, небанківських фінансових установ та компаній, які допомагають розвиватися українському бізнесу реалізувати його експортний потенціал до фінансово-банківської спільноти стане значним посиленням для АУБ, адже це досвідчені та надійні фінансові установи та компанії поділяють цінності та цілі Асоціації.
Рада АУБ висловила впевненість в тому, що спільні зусилля членів АУБ будуть направлені на розвиток та зміцненню української банківської системи, фінансової галузі та зростанню економіки України.

АУБ очікує на плідну співпрацю з новими членами, спрямовану на спільне вирішення актуальних завдань фінансово-банківського сектору України, а також на його подальший розвиток та європейську інтеграцію.

Крім того, на засіданні Ради АУБ було прийнято рішення провести звітно-виборчий З'їзд АУБ у червні цього року.

 

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ