Новини АУБ

Асоціація українських банків сприяє виходу українського бізнесу на ринки Євросоюзу

Наприкінці квітня в Асоціація українських банків (АУБ) відбулась зустріч представників українських банків та польського банку Pekao S.A. Захід зібрав представників 18 українських банків. Зустріч стала платформою для плідної дискусії щодо нових шляхів співпраці та підтримки українського бізнесу в часи війни.

20240425 110833 1280x432

Банк Pekao S.A. презентував свою Програму експортно-імпортного фінансування українських підприємств. Ця ініціатива розглядається як ефективний інструмент для бізнесу, зміцнення польсько-українських економічних зв'язків та виходу українських компаній на ринки країн ЄС. Окрім цього представники Pekao S.A. також поділилися своїм багаторічним досвідом у кредитуванні бізнесу за допомогою акредитивів.

Представники українських банків висловили жвавий інтерес до можливості співпраці з Pekao S.A. За підсумками зустрічі було домовлено про проведення наступних зустрічей, де сторони зможуть детально обговорити питання, що цікавлять банки України та український бізнес.

Учасники зустрічі зазначили, що співпраця польських та українських банків відкриє нові горизонти для українського бізнесу та сприятиме його успішному відновленню та розвитку на міжнародному ринку.

Зустріч українських банків та польского Pekao S.A, яку провела АУБ стала свідченням міцних партнерських відносин між Україною та Польщею, а також підтвердила спільну готовність обох сторін докладати зусиль для підтримки та розвитку українського банківського сектору та економіки.

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ