Новини АУБ

Доступ до актуальних даних для ефективних рішень:  Асоціація українських банків створила відкриту аналітичну платформу

7 березня 2024 року Асоціація Українських Банків (АУБ) успішно провела вебінар, присвячений запуску нової аналітичної платформи. Захід зібрав понад 70 учасників онлайн та офлайн, включаючи науковців, викладачів та студентів провідних українських економічних університетів. Платформа, ініційована АУБ, покликана відповідати на динамічні зміни у світі та застарівання інформації, що ускладнює прийняття обґрунтованих рішень. Її мета – надати доступ до актуальної статистики та аналітики, критично важливої для ухвалення інформованих, ефективних та успішних управлінських рішень.

Спікерами виступили Олександр Марковський, радник АУБ, член Наглядової Ради АКБ «ІНДУСТРІАЛБАНК» та Сергій Ходакевич, професор кафедри банківської справи та страхування КНЕУ ім. В. Гетьмана. Під час вебінару спікери детально описали принципи роботи та правила користування платформою. Її цінність полягає у підтримці наукових досліджень та поглибленні знання банківської системи серед студентів та професіоналів. Платформа забезпечує доступ до широкого спектра інформації, включаючи фінансові звіти, тенденції банківської діяльності та економічні індикатори, збагачуючи наукові роботи та дослідження.
Метою створення платформи є відповідь на необхідність у доступі до актуальних даних та аналітики для прийняття обізнаних управлінських рішень в умовах швидких та постійних змін у світі. Створення такого інструменту відображає стратегічне бажання Асоціації забезпечити інформаційну підтримку для наукових досліджень, навчання та практичної роботи в галузі банківської справи.

На вебінарі були детально розглянуті принципи роботи та правила користування платформою, зокрема доступ до актуальних статистичних даних, фінансових звітів та інших аналітичних ресурсів. Представлені настанови підкреслюють значення платформи як інструменту для наукових досліджень, покращення якості навчання та ефективного управління в банківській сфері.

Запуск аналітичної платформи відображає розвиток взаємодії між академічними та практичними аспектами банківської діяльності. Вона не лише сприяє покращенню якості наукових досліджень у галузі, але й надає унікальні можливості для практичного використання аналітичних даних у реальних умовах. Ця ініціатива стимулює співпрацю між вченими, студентами та професіоналами банківської галузі, що сприяє створенню більш інформованого та компетентного банківського середовища.

За відгуками слухачів вебінару, аналітична платформа АУБ – це комплексний набір інструментів та можливостей для глибшого розуміння та аналізу банківської сектору. Учасники мали можливість вивчити правила користування платформою та отримати практичний досвід в роботі з аналітичними даними, що сприяє розвитку навчально-дослідницької роботи та підвищенню якості управлінських рішень в банківській галузі.

В Асоціації українських банків переконані, що дана ініціатива стане кроком до покращення якості навчання та досліджень в галузі банківської справи. Аналітична платформа дає можливість академічній спільноті отримати доступ до актуальних даних для більш ґрунтовних досліджень та внесення вагомого внеску в розвиток банківської сектору. Студенти зможуть здобути необхідні знання та аналітичні навички для успішного розвитку в динамічному банківському середовищі. Аналітична платформа АУБ також є цінним ресурсом для банківських працівників, пропонуючи доступ до актуальної аналітики ринку для прийняття обізнаних стратегічних рішень, моніторингу конкурентів, розробки продуктів та управління ризиками.

Журналісти також зможуть використати Аналітичну платформу АУБ для отримання достовірної та актуальної інформації, аналізу трендів у банківській сфері, створення новин та адаптації складної аналітики для широкої аудиторії. Використання цієї платформи допоможе професіоналам підвищити ефективність своєї роботи та покращити якість аналізу та контенту.

Платформа вже доступна для користування. Запрошуємо науковців, викладачів, студентів, банківських працівників, журналістів та інших зацікавлених осіб користуватися Аналітичною платформою АУБ та отримати доступ до актуальних даних та аналітики банківської сфери України.

Аналітична платформа АУБ доступна за посиланням – https://aub.org.ua/index.php/analityka-aub

 
 
  

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ