Новини АУБ

Розширення співпраці в фінтех-галузі: відбулась зустріч представників Асоціації українських банків провели та команди IPay.ua.

18 березня відбулася зустріч представників Асоціації Українських Банків (АУБ) та компанії IPay.ua, яка була присвячена вступу IPay.ua до складу Асоціації. Під час зустрічі обговорювалися важливі аспекти співпраці між Асоціацією та IPay.ua, зокрема розвиток та впровадження нових фінтех продуктів.

Особливу увагу було приділено розвитку та впровадженню нових фінтех продуктів, серед яких платежі за QR-кодом (QR code payment). Команда IPay.ua представила свій продукт, який є інноваційним рішенням для громадян та бізнесу, надаючи можливість миттєвого проведення платіжних операцій. В результаті зустрічі була досягнута домовленість щодо презентації продукту IPay.ua для спільноти АУБ.

Асоціація вітає нового члена – компанію IPay.ua та підкреслює, що лише спільними зусиллями можна досягти успіху в удосконаленні регуляції фінансового ринку та впровадженні новітніх фінтех продуктів. Асоціація вітає нового члена – компанію IPay.ua. На зустрічі було підкреслено, що лише спільними зусиллями можна досягти результатів: вдосконалити регуляцію фінансового ринку, спростити впровадження нових фінтех продуктів, налагоджувати ефективний діалог між владою та бізнесом, між фінансовими компаніями та регуляторними органами.

АУБ бажає компанії IPay.ua, яка відома своїми успішними проєктами в Україні, подальшого розвитку та готова надати необхідну допомогу, щодо захисту інтересів, адвокації, координації роботи з іншими учасниками ринку.

 

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ