Президент Асоціації українських банків Андрій Дубас прийняв участь у Круглому столі "Законодавче забезпечення можливості надання фізичними чи юридичними особами, що не є учасниками ринку фінансових послуг, позик під процент", який був організований Комітетом з питань економічного розвитку Верховної Ради України.
 
Ми як Асоціація підтримували і продовжуємо підтримувати ініціативи щодо стимулювання кредитування, яке на сьогодні має важливе значення для розвитку економіки та активності підприємництва всередині країни.
Проте разом з цим. ми виступали та продовжуємо виступати за виваженість, продуманість та зважування ризиків, які можуть супроводжувати впровадження альтернативних інструментів кредитування, адже спираючись на більш ніж 30 річних досвід роботи, знаємо, що будь-яка прогресивна ініціатива без належного обгрунтування - може стати причининою створення недобросовісних бізнес явищ, таких як фінансові піраміди тощо. А вони - у свою чергу - стати додатковою проблемою як для громадян україни, так і Держави в цілому.
 
Зазначимо також, що у заході взяли участь народні депутати України, представники Національного банку України, Державної фіскальної служби, Міністерства економіки, Міністерства юстиції, Національної комісії з питань цінних паперів та фондового ринку, Антимонопольного комітету, Офісу підтримки експорту та розвитку підприємництва, Експортно-кредитного агентства, Проекту USAID «Реформування фінансового сектору», ГО «Центр економічної стратегії» та представників провідних організацій підтримки бізнесу.

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

Ознайомитись з політикою конфіденційності та захисту персональних даних

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction