Президент АУБ Андрій Дубас разом з Віце-президентом Асоціації Віталієм Романчукевичом взяли участь у великій офлайн зустрічі, яка була ініційована Головою НБУ Андрієм Пишним, та пройшла у Харкові. Серед представників НБУ були присутні Голова НБУ Андрій Пишний та його заступники Юрій Гелетій, Дмитро Олійник, Олексій Шабан.
 
На зустріч також були запрошені керівники 12 найбільших українських банків, а сам захід був присвячений обговоренню питань, вирішення яких має забезпечити ефективність функціонування всієї банківської системи. Окрім питання підтримання безперебійної роботи банківської системи, зокрема в умовах пошкодження енергетичної інфраструктури, обговорювались питання перспективи погодження програми МВФ, необхідності забезпечення неемісійного фінансування бюджету, а також питання розвитку внутрішнього боргового ринку.
Як зазначив Андрій Пишний, рішення Національного банку мають бути підкріплені згуртованими діями всіх учасників фінансового ринку. Тільки злагоджена командна робота здатна забезпечити утримання макрофінансової стабільності та успішну фінансову оборону нашої країни в умовах війни.
 
Учасники зустрічі висловили переконання в необхідності мобілізації та об’єднання спільних зусиль Національного банку і банківської спільноти, зокрема банків та Асоціації українських банків - задля збереження макрофінансової та валютної стабільності, відновлення та відбудови економіки.
Як зазначив очільник АУБ Андрій Дубас: "Символічно, що дана зустріч проходить в Харкові, і не менш символічно, що саме так ми відмічаємо День гідності та свободи - згуртовано, та в роботі. Переконаний, що діалог між Національним банком України, Асоціацією та українськими банками - це формула, яка зможе гарантувати стійкість та ефективність банківської системи України. "
 
 
 
 
 

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

Ознайомитись з політикою конфіденційності та захисту персональних даних

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction