Більше 40 представників керівництва банків та профільних банківських департаментів зібрались сьогодні у online обговоренні «Український інститут майбутнього, як учасник розробки концепції податкової реформи «10-10-10» – шляхи вдосконалення економіки» за участі Anatoliy Amelin співзасновника та директора економічних програм Ukrainian Institute for the Future.
Український інститут майбутнього - є одним з ідеологів та співрозробників резонансної податкової реформи, яка поставила за зміну податкової системи України; та має у своєму активі своє бачення та рішення щодо її імплементації. Саме ці особливості у контексті взаємодії з банківською системою і обговорювались на заході.
Зазначимо також, що подібні заходи не вперше проводяться за участі кіл та представників організацій, які зацікавлені у економічному відновленні України, та мають конструктивне бачення щодо цього. Мова, зокрема про «Boost Banks Business», круглий стіл, на якому були підняті питання кредитування бізнесу, державної підтримки, змін до чинного законодавства та співпраці з міжнародними організаціями.
Ми переконані - стабільність банківської система прямо залежить від розвитку економіки, і ми надалі робитимемо все можливе, аби синергія цих двох складових - принесла свої плоди.

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

Ознайомитись з політикою конфіденційності та захисту персональних даних

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction