Сьогодні, коли на території України триває війна проти російського агресора, частина банківських працівників та співробітників фінансових компаній змінила піджаки й краватки на піксельний однострій українського війська, а інша продовжує тримати фінансову оборону, забезпечуючи надійний тил, крок за кроком наближаючи перемогу.🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
З перших днів війни, банки, як один, кинули всі зусилля на підтримку своїх працівників та клієнтів, а одразу після цього – почалась активна робота над збором коштів на спеціальні рахунки НБУ, організації доставки броньованих машин, пошуку приміщень для потреб ТРО та ЗСУ. В цей важкий час розкриваються і люди – багато працівників банків добровільно вступили до лав Збройних сил, від штатних водіїв до керівників (так, голова правління одного банку зараз дійсно перебуває на передовій) – незважаючи на реальну небезпеку – вони почали боронити нашу країну.
На сьогодні банки, що є членами АУБ, продовжують працювати над підтримкою ЗСУ та посиленням обороноздатності країни , але не завжди про це розповідають. І це – правильно. Але ми, як Асоціація українських банків, можемо і маємо про це говорити, адже пишаємось нашими банками, і водночас – висловлюємо їм свою повагу та вдячність.
Нижче, ми хотіли би коротко написати про те, як саме банки підтримують військових, однак цей список неповний, адже ми зібрали найбільш яскраві та надихаючі проекти. До того, варто зазначити, що великий внесок до оборонною справи роблять і фінансові компанії, що входять до Асоціації, однак про них – в наступному матеріалі)
✅Глобус банк ще з далекого 2013 року фундує «Фонд добрі справи», та з початку війни безперервно збирає та передає кошти і ліки на потреби армії та медичних закладів;
✅Альянс банк – передав більше 60 тонн медикаментів, побутової хімії та продуктів на передову, і продовжує це робити, показуючи гарний приклад іншим фінансовим установам;
✅Укрексім банк – банк, що системно виважено допомагає перераховувати кошти на потреби ЗСУ, Укроборонпрому та ін.
✅Радабанк – за рахунок власних коштів акціонерів та співробітників банку понад 3 млн гривень було на потреби ЗСУ. Безпосередньо банком на благодійність для ЗСУ перераховано близько 850 тис грн; були придбані – автомобілі, військове та медичне обладання;
✅МТБ банк - через який фізичними та юридичними особами було перераховано на підтримку Збройних Сил України понад 12 млн гривень.
✅Універсал банк – в рамках ініціативи United24 зумів зібрати приголомшливу сумму в розмірі – 64 млн. гривень, які згодом були передані на закупку дронів.
✅РВС банк – не тільки збирає та перераховує кошти, але впроваджує спеціальний відсоток у розмірі 0,5% річних від суми депозиту, які перераховуються на воєнні потреби.
✅ComInBank – активно допомогає наших захисникам, та з початку воєнних дій тісно співпрацює з ГО «Лицарський хрест», який надає системну допомогуЗСУ, ТРО та людям, які опинились у зоні бойових дій. До складу організації входять і співробітники банку, які у вільний від основної роботи час, роблять все можливе для перемоги.
✅ТАСкомбанк – банк, який за 5 місяців переказав на потреби українських захисників понад неймовірні 100 млн гривень.
✅Банк Січ – для користування військовим надав не тільки корпоративні автівки та приміщення, але продовжує активно фундувати БФ «Українські життя важливі», який здійснює гуманітарну, фінансову та психологічну допомогу ЗСУ, біженцям та всім постраждалим від війни в Україні.
✅Ідея банк – банк, який активно допомагає збором коштів для потреб армії, та приймає активну участь у багатьох державних програмах підтримки населення.
✅Оксібанк – здійснює активну участь у зборі коштів, та допомагає не тільки постраждалим від війни в Україні, але тим, хто змушений був покинути рідну домівку та сьогодні перебуває закордоном.
✅Моторбанк – активно займається переказом коштів на матеріально-технічне та медичне забезпечення ЗСУ, допомагає волонтерським організаціям та долучається до заходів зі збору крові, речей та всього необхідного для потреб армійців та волонтерів.
✅Акордбанк – є активним донором Благодійного Фонду Сергія Притули, та за час війни придбав 30 автомобілів. Частина позашляховиків вже передана десантно-штурмовим військам та артилерійським бригадам на сході та півдні України. Окрім автотранспорту, Акордбанк купує та передає нашим захисникам гуманітарну допомогу та професійні дрони.
Цей перелік можна продовжувати, і ми будемо це робити, адже віримо – про добрі справи – варто говорити. Бо добрі справи та єднання – це те, що робить нас українцями.
З вірою в українські банки. З вірою у перемогу.✌️

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

Ознайомитись з політикою конфіденційності та захисту персональних даних

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction