В умовах війни, для країни як ніколи важливо утримувати економічний фронт та робити все можливе аби бізнес поступово відновлював свою роботу.
Президент АУБ Андрій Дубас взяв участь у діалоговому майданчику «Допомога бізнесу в умовах війни: релокація та відновлення», який був організований Міністерством економіки України та Командою підтримки реформ, на якому обговорив можливості банківської системи в умовах воєнного стану.
Було зазначено, що банки, навть не дивлячись на на непрості умови, готові проводити кредитну підтримку критично значущих в умовах воєнного стану секторів та підприємств: АПК, харчопром, виробництво товарів першої необхідності, медичних товарів тощо, але для цього потрібно варто розуміти, що банк, як і будь-який інший бізнес, потребує мінімізацію ризиків.
Ми переконані, що і тісному діалозі банківської спільноти та представників Держави - будуть випрацювані ефективні механізми підтримки бізнесу, розвиток якого необхідний як для України, так і для її майбутньої перемоги.
 
*нагадаємо:

За даними Міністерства фінансів, за минулий тиждень у межах держпрограми «Доступні кредити 5-7-9%» було видано 238 пільгових кредитів на 1,14 млрд грн (у т.ч. держбанками - 180 позик на 0,68 млрд грн).

Усього з моменту старту програми суб’єкти підприємництва станом на 18.07.2022 р. отримали від 45 645 кредитів на 130,45 млрд грн (у т.ч. 29 189 позик – від банків держбанків на 50,27 млрд грн).

За період дії воєнного стану в Україні укладено 10 823 кредитні договори на 40,82 млрд грн (у т.ч. держбанками - 8 713 кредитних договори на 23,62 млрд грн), з яких:

- 0,65 млрд грн – на інвестиційні цілі;

- 3,88 млрд грн – як антикризові кредити;

- 3,18 млрд грн – як рефінансування попередньо отриманих кредитів;

- 19,41 млрд грн – кредити для сільськогосподарських товаровиробників;

- 13,68 млрд грн – на антивоєнні цілі.

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

Ознайомитись з політикою конфіденційності та захисту персональних даних

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction