Новини АУБ

З Днем Конституції України!


"Правда Ярослава", головний закон Війська Запорозького, Конституція Пилипа Орлика - через віки ми формували правила та закони, життя згідно яких - було би справедливим та комфортним для кожного українця.
Справедливим для всіх - для громадян та урядовців, для підприємств та банків, для Держави та країни в цілому.
Сучасна Конституція визначила найціннішим – життя людини, її здоров’я, честь і гідність, надала кожному громадянину можливості для самоорганізації, свободу слова та віросповідання. І обов’язок кожного українця поважати Конституцію та дотримуватись її законів.Сьогодні, ми виборюємо наше право на своє життя, на життя згідно нашого Головного Закону. І ми віримо - що перемога - буде, адже за нами правда і віра.
 
З Днем Конституції України!

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ