Компанія ЕСКА Капітал стала членом в Асоціації українських банків (АУБ). «ЕСКА Капітал» є лідером лізингового фінансування у сегменті МСБ. Ця компанія завоювала любов та довіру сотень вдячних клієнтів.

Ми по-справжньому пишаємось таким надбанням, оскільки вважаємо, що «ЕСКА Капітал» задає нові стандарти у галузі. І це стосується як технічних стандартів, так і клієнтоорієнтованості. Кожен, хто мав стосунок до вітчизняного лізингового фінансування це підтвердить.

Антон Дядюра та Сергій Васьков — керівники й співзасновники «ЕСКА Капітал». Користуються заслуженою довірою у колі фінансових експертів та є справжніми ідеологами фінансового лізингу в Україні.

Лізинг, як фінансова послуга, — особливо затребуваний в агробізнесі, будівельній та логістичній сферах. В умовах війни, як і більшість секторів економіки, лізинг опинився у шоковому стані. Однак ми розуміємо, що саме лізинг — дієвий інструмент, який здатен спинити стагнацію багатьох галузей економіки та втримати їх на плаву.

Лізингові компанії мали достатньо складнощів і до війни, проте на сьогодні вони отримали абсолютно новий ступінь навантаження та соціальної відповідальності. Можливо державі слід переглянути регулювання діючих методик роботи, нормативів та умов для діяльності лізингових компаній. Це дозволило б використовувати ресурси лізингу ефективніше.

Ми в Асоціації переконані, що поєднання можливостей українських банків та лізингових компаній — це дійсно продуктивний симбіоз, метою якого стане виведення економіки України з піке.

«Окрім звичного лізингового фінансування, наразі ми розглядаємо й альтернативні інструменти. Запустили «Програму відновлення бізнесу» й збираємо історії підприємців, які постраждали від війни, щоб опублікувати, підготувати звіт по них і в прийнятному форматі доносити до західних партнерів. Переконані, що зараз треба шукати нові шляхи співпраці та звертатися за допомогою. Україна перебуває в унікально жахливій ситуації, але й з унікальними можливостями. Треба ними скористатися», — Сергій Васьков та Антон Дядюра, співзасновники «ЕСКА Капітал».

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

Ознайомитись з політикою конфіденційності та захисту персональних даних

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction