"В цьому році, 20 травня, дату, яка приурочена до Дня банківського працівника – ми сприймаємо по новому. Протягом останніх трьох місяців, до екстримального навантаження на банки і на їх працівників, додалось і хвилювання за тих, хто зараз продовжує боронити нашу незалежність та спокій на передовій, в лавах тероборони, та волонтерських організацій.

Ці люди, які ще вчора сумлінно виконували свій професійний обов'язок, перебуваючи в затишних офісах - прийняли добровільне рішення захищати Україну - вже сьогодні роблять героїчні потуги, стримуючи намагання ворога відібрати нашу свободу.

Після нашого звернення до українських банків, ми отримали десятки листів, в яких, з особливою теплотою, описувались те як працівники тієї чи іншої установи пішли добровольцями на воєнний та волонтерський фронт. В цих листах відчувається особлива гордість і повага. І це не може не тішити.

Ми щиро вітаємо наших захисників, і вітаємо їх з Днем банківського працівника. На фронті чи в бізнес колах, в мирний чи воєнний час - ми залишаємось банкірами, які рухають економіку України вперед."

Андрій Дубас Президент АУБ

 

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

Ознайомитись з політикою конфіденційності та захисту персональних даних

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction