Асоціація українських банків завжди виступала та неуклінно стоїть на стороні захисту українських банків та підтримки стабільності банківської системи, це – необмінна умова сталого економічного зростання країни.

Сьогодні відбулась зустріч Президента Асоціації Українських Банків Андрія Дубаса з Головою Правління ComInBank Тетяною Путінцевою та єдиним акціонером цієї банківської організації Стефаном Пол Пінтером.

Асоціація Українських Банків висловлює свою підтримку CominBank, який зіштовхнувся з інформаційною атакою та відвертими фейками щодо начебто планів введення у цей комерційний банк тимчасової адміністрації.

Під час зустрічі, Голова Правління ComInBank Тетяна Путінцева та акціонер ComInBank Стефан Пол Пінтер подякували Асоціації Українських Банків за надану підтримку та висловили впевненість щодо поглиблення ефективної співпраці між АУБ та ComInBank.

«АТ "КІБ" дотримується з суттєвим запасом всіх нормативів ліквідності НБУ. Станом на 01.02.2022р. при нормі 100% LCR (ів)  становив 309%, а LCR (вв) = 250%; NSFR при нормі 90% становив 134%; норматив Н6 при нормі 60% становив 68,4%. Отже, банк є повністю платоспроможним  і не має жодних проблем з виконанням своїх зобов’язань.» - заявила Голова Правління ComInBank  Тетяна Путінцева.

Зі свого боку, Президент АУБ Андрій Дубас запевнив, що Асоціація завжди підтримуватиме українську банківську сферу та закликав всю банківську спільноту до єднання перед загрозою дестабілізації банківського сектору. «Ми не знаємо, чому сьогодні мішенню для інформаційної атаки став саме ComInBаnk. Але ми точно розуміємо, що ця атака дестабілізує банківську систему України та підриває довіру населення до всіх українських банків» - заявив Андрій Дубас.

Припускається, що інформаційна атака на ComInBank, ймовірно, може бути складовою частиною атаки на всю банківську систему України. Геополітична напруга та недружні дії деяких держав щодо України в останній час, пов’язані з нагнітанням суспільної напруги в Україні, дозволяють розглядати версію, що атака на ComInBank – далеко не остання спроба дестабілізації банківської системи України. Тому закликаємо всю банківську спільноту до єдності та рішучій протидії неправомірному інформаційному тиску.

 

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

Ознайомитись з політикою конфіденційності та захисту персональних даних

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction