Асоціація українських банків завжди активно підтримує заходи з популяризації фінансової грамотності та виявлення обдарованої й талановитої молоді в сфері фінансів. Ось і цього разу член Ради Асоціації українських банків Вадим Шиян став членом журі фіналу IV Регіонального турніру з фінансової грамотності в Черкаській області, що проходив наприкінці минулого року в Черкаському інституті Університету банківської справи.

 

АУБ разом із КНЗ "Черкаський обласний інститут післядипломної освіти пед. працівників", Управлінням освіти і науки Черкаської облдержадміністрації, Фондом гарантування вкладів фізичних осіб, низкою банків та компаній брала активну участь в організації та проведенні Турніру.

 

Участь у змаганнях взяли 35 команд закладів загальної середньої та фахової передвищої та вищої освіти. Актуальною і цікавою була тема фіналу турніру: «Як зелені фінанси можуть сприяти стійкому відновленню після COVID19?».

 

У категорії команд фахової передвищої та вищої освіти перемогу отримала команда «Економічний штурм» Черкаського політехнічного фахового коледжу, тренер - Ольга Зіміна. Учасникам команди-переможця Вадим Шиян вручив сертифікати-запрошення на стажування в Асоціації українських банків, що в майбутньому допоможе молодим людям розпочати кар’єру в банках чи інших фінансових установах.

 

Крім цього, Вадим Шиян як член Ради Асоціації українських банків удостоївся честі вручати магістерські дипломи випускникам Черкаського інституту Університету банківської справи. Вітаючи новоспечених магістрів, представник АУБ побажав майбутнім фінансистам ніколи не сумніватися в собі і не зупинятися на досягнутих успіхах!

Пресцентр Асоціації українських банків

Тел.: 044 516 8775,

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

Ознайомитись з політикою конфіденційності та захисту персональних даних

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction