До Асоціації українських банків, яка об’єднує представників банківського та фінансового ринків, продовжують долучатися також страховики. Однією з перших вступити до АУБ висловила бажання Страхова компанія «МЕГА-ГАРАНТ».

 “МЕГА-ГАРАНТ” –  це надійна та стабільна страхова компанія. В її арсеналі 23 ліцензії, її клієнти – фізичні та юридичні особи, сотні великих та середніх промислових і сільськогосподарських підприємств, а також значна кількість представників малого бізнесу. Про зростання довіри до компанії свідчить наявність постійних і стабільне збільшення кількості нових клієнтів.

АТ «СК «МЕГА-ГАРАНТ» веде активну роботу по збільшенню своєї присутності на ринку страхових послуг. Завдяки співпраці з одним з провідних банків України – «Мегабанком», компанія має можливість реалізовувати страхові продукти в більшості регіонів країни, а це -  висококваліфікований персонал і європейська якість обслуговування.

«МЕГА-ГАРАНТ» – сучасна компанія, орієнтована в майбутнє, оснащена IT ресурсами, що йде назустріч новим комунікаційним технологіям. Серед головних напрямків її поточної діяльності – діджіталізація основних бізнес процесів. Однією з перших в Україні запустивши продажі електронних полісів ОСЦПВ, «МЕГА-ГАРАНТ» і надалі розширює спектр своїх електронних страхових послуг. При цьому не тільки успішно їх реалізовує, отримуючи стабільний прибуток, але і прагне до надання клієнтам максимально комфортних і зручних умов для якісного врегулювання страхових подій. Клієнти компанії вже мають можливість швидко повідомляти про настання страхового випадку онлайн 24/7/365.

«МЕГА-ГАРАНТ» постійно інвестує в якість сервісу, нові технології і, звичайно ж, в своїх співробітників. Це дозволяє компанії бути професійною, надавати доступний та комфортний страховий сервіс, підвищувати довіру людей і до бренду зокрема, і до страхування в цілому.

Пресцентр Асоціації українських банків

Тел.: 044 516 8775,

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

Ознайомитись з політикою конфіденційності та захисту персональних даних

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction