В Асоціації українських банків створено ще один профільний комітет - з питань розвитку факторингу в Україні. Очолив його керівник банку, який активно працює у сфері розвитку факторингових послуг - Голова правління ПАТ «МТБ БАНК» Юрій Кралов.

«Сьогодні факторинг – світовий тренд, цей інструмент ефективно працює в розвинутих економіках, і в нашій країні є великий потенціал для його застосування. Дуже важливо, що процес втілення цього інструменту фінансування ініціюється і підтримується Національним банком України,  Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC), ЄБРР та USAID у межах свого проекту «Трансформація фінансового сектору».  Створення Комітету з питань розвитку факторингу Асоціацією українських банків – важливий крок на шляху поширення таких послуг для бізнес-спільноти України.  Адже нові рішення дають постачальникам  можливість поповнювати свої оборотні кошти частково, рівно на стільки, скільки їм зараз потрібно», - так прокоментував  Юрій Кралов свій новий напрям роботи в Комітеті АУБ.

Голова правління зазначив, що очолюваний ним МТБ БАНК за п’ять років вже зробив ряд кроків саме у сфері розвитку факторингових послуг і сьогодні його доля ринку складає 4%. Це досить велика цифра, зважаючи на те, що сучасні факторингові послуги не є досить розвинутими в Україні. Сфера дуже монополізована, 92%  послуг надають максимум вісім банків, цього недостатньо.  Тому так важливо докладати зусиль для всебічного розвитку такого перспективного фінансового інструменту.

«Робота Комітету АУБ з розвитку факторингу в Україні  буде спрямована насамперед на те, щоб зацікавити банківську спільноту та компанії  якомога швидше використовували цей фінансовий  інструмент для оперативного і легкого залучення додаткового фінансування обігових коштів», - резюмував Юрій Кралов.

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

Ознайомитись з політикою конфіденційності та захисту персональних даних

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction