Сьогодні відбулося засідання Ради Асоціації українських банків. Одним із питань порядку денного було призначення Голови Правління ВАТ "КБ "Глобус" Сергія Мамедова Віце-президентом АУБ.

Коментуючи своє призначення, Сергій Мамедов зазначив: "Призначення на посаду Віце-президента Асоціації українських банків - для мене дуже відповідальний крок, і свою роботу я буду вибудовувати навколо відстоювання інтересів українських банків. Одним із першочергових завдань бачу подальший розвиток іпотечного кредитування в Україні. На жаль, ми тільки починаємо йти цим шляхом. Вже є певні успіхи, проте про масовість та доступність іпотеки в нашій країні говорити ще рано. Сподіваюсь, що у майбутньому ситуація якісно зміниться, але для цього потрібна консолідація зусиль державних органів і банківських установ. Я ж докладу до цього максимум зусиль".

Сергій Мамедов працює в банківській системі України понад 25 років. З 2016 року обіймає посаду Голови правління Глобус Банку. З лютого 2021 року є Заступником Голови Ради директорів Конфедерації будівельників України, очолює Комітет Конфедерації будівельників України з питань фінансової, банківської та інвестиційної діяльності. Закінчив Київський національний економічний університет та здобув ступінь Магістра ділового адміністрування за спеціальністю «Фінанси і кредит». У 2021 році захистив дисертацію та здобув ступінь Кандидата економічних наук.

Пресцентр Асоціації українських банків

Тел.: 044 516 8775,

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

Ознайомитись з політикою конфіденційності та захисту персональних даних

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction