Новим учасником Асоціації українських банків стало ТОВ «МІСТЕР КЕШ». Рішення про  це прийняте Радою Асоціації українських банків.  Новий, але вже досить відомий і успішний гравець на фінансовому ринку України ТОВ «МІСТЕР КЕШ» представлений однойменним сервісом. 

«ТОВ «Містер Кеш» є одним з лідерів ринку онлайн-мікрокредитування в Україні. Компанія працює вже понад два роки, за цей час досягла значних масштабів та успіхів у своїй діяльності. ТОВ «Містер Кеш» з гордістю прийняв пропозицію про вступ до Асоціації українських банків, бо це найбільша та найвпливовіша спілка, що об’єднує як банки, так і небанківські фінансові установи», - наголосила директор компанії Наталя Клевакіна.

 «Разом з іншими членами Асоціації ТОВ «МІСТЕР КЕШ» віднині має такі переваги як представлення та захист власних інтересів у банківських та економічних процесах. А також як і всі фінансові установи - члени Асоціації новий учасник АУБ зможе відстоювати свою точку зору, формувати і просувати ініціативи, які дозволяють покращувати роботу фінансового сектора», - зазначив Президент АУБ Андрій Дубас.

 

Пресцентр Асоціації українських банків

Тел.: 044 516 8775,

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

Ознайомитись з політикою конфіденційності та захисту персональних даних

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction