Перший Віцепрезидент Асоціації українських банків доктор економічних наук Віталій Романчукевич взяв участь в обговоренні змістовного наповнення освітньої програми «Кібербезпека в фінансових технологіях»  Університету банківської справи. Керівництво ВНЗ провело зустріч зі  стейкхолдерами для актуалізації даної програми, зокрема, компетенцій, якими повинні володіти випускники цієї інноваційної спеціальності.

«В умовах цифровізації сучасного суспільства стабільне функціонування та розвиток банківського сектору неможливі без надійного захисту у сфері кіберпростору. Адже установи, які працюють у галузі фінансових послуг, завжди були популярною мішенню для кібератак, оскільки обробляють безліч конфіденційних даних, які можуть використовуватись у різних схемах шахрайства та злочинах. Тому потреба у фахівцях з кібербезпеки є актуальною і з розвитком високотехнологічного суспільства буде ще більше зростати», - зазначив Віталій Романчукевич.

Перший Віцепрезидент АУБ також наголосив, що рецензована освітньо-професійна програма «Кібербезпека у фінансових технологіях» бакалаврського рівня підготовки розроблена з урахуванням ключових вимог до фахівців інформаційного захисту фінансово-економічної сфери, у тому числі банківських установ. Метою освітньо-професійної програми  є підготовка фахівців, здатних використовувати і впроваджувати сучасні технології інформаційної та/або кібербезпеки у фінансових технологіях.

На фото: ректор Університету банківської справи Анжела Кузнєцова і Перший Віцепрезидент Асоціації українських банків Віталій Романчукевич

Пресцентр Асоціації українських банків

Тел.: 044 516 8775,

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

Ознайомитись з політикою конфіденційності та захисту персональних даних

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction