1 жовтня 2021р. у приміщенні Торгово-промислової палати України  відбувся Міжнародний Форум «Фінмоніторинг (AML) та безпека при роботі з фіатними валютами та віртуальними активами», організований Асоціацією українських банків.

У Форумі взяли участь майже 200 представників регуляторів фінансових ринків, правоохоронних органів України, українського і міжнародного фінансового бізнесу та постачальників послуг з віртуальними активами, банків, фінансових компаній, юристи, приватні підприємці, експерти і науковці в області фінансів і новітніх технологій, департаменту ООН з протидії відмивання коштів, Міжнародної Платіжної Системи ВІЗА, народні депутати України. Форум проводився паралельно в офлайн і онлайн режимах. 

8 вересня 2021 року Верховною Радою України було прийнято у другому читанні Закон Про віртуальні активи, й інтерес фінансової спільноти та всього суспільства значно підвищився до актуальних питань регулювання операцій з віртуальними активами. Однак, 5 жовтня 2021 року Президент відправив на доопрацювання даний закон зі своїми пропозиціями, які стосувались визначення органа для регулювання ринку віртуальних активів. 

Основним висновком форуму стало спільне розуміння учасників необхідності запровадження в Україні прозорих умов для проведення операцій з віртуальними активами і відповідного забезпечення процедур щодо протидії відмиванню коштів і фінансування неправомірної діяльності.  

Учасники Форуму і всі зацікавлені на запит зможуть отримати запис доповідей і панельних дискусій Форуму. 

Асоціація українських банків буде продовжувати роботу щодо налагодження ефективної комунікації між всіма учасниками ринку віртуальних активів, фінансових ринків для забезпечення ефективного запровадження і використання новітніх фінансових технологій в Україні.

 

Більше фото дивіться за посиланням: https://www.facebook.com/auborgua

 

Пресцентр Асоціації українських банків

Тел.: 044 516 8775,

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

Ознайомитись з політикою конфіденційності та захисту персональних даних

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction