Слідами нашої дводенної зустрічі, яка зв’язала українські фінансові установи з експертами з блокчейну та індустрії віртуальних активів, SDF прийняв запрошення приєднатися до Асоціації українських банків.

 

Асоціація є найстарішою банківською асоціацією в Україні і працює задля сприяння розвитку національної банківської системи. Маючи понад 45 членів, АУБ дає можливість широкому спектру банків та фінансових установ - великих та малих, національних та багатонаціональних - об’єднати зусилля та допомогти керувати майбутнім фінансових сервісів у країні.

 

 “Ми раді повідомити про членство Stellar Development Foundation в Асоціації українських банків. Для Асоціації це велика честь, що SDF прийняв рішення стати членом нашої спільноти”, - сказав Андрій Дубас, президент Асоціації. “SDF буде консультувати щодо розвитку нового ринкового сектору та цифрової економіки в Україні, що дозволить українським громадянам та підприємствам використовувати нові фінансові можливості. Сьогодні українська банківська система вже є лідером процесів цифровізації, а SDF приносить цінний досвід, який дозволить нам та членам Асоціації зайняти лідерські позиції в сфері блокчейн та віртуальних активів”. 

 

SDF був запрошений як незалежний член для консультування Асоціації. Це нове партнерство підтверджує цінність SDF як радника в Україні щодо впровадження технології блокчейн та віртуальних активів. Це також підтверджує корисність державно-приватного партнерства на ранніх етапах процесу побудови здорових екосистем віртуальних активів у нових країнах та регіонах.

 

"Ми маємо честь офіційно оформити наші відносини з Асоціацією українських банків", - сказала Денелл Діксон, Генеральний директор та виконавчий директор SDF. «Спільний підхід Асоціації, різноманітне членство, участь у законодавчій діяльності та співпраця з Національним банком України демонструють велику відданість культивуванню інновацій для віртуальної економіки. Ми вважаємо, що віртуальні активи - одна з найважливіших інновацій нашого життя. Спільно працюючи, ми можемо реалізувати обіцяні технології блокчейну та віртуальних активів для споживачів та бізнесу, стимулюючи як місцеву українську економіку, так і можливості для кінцевих споживачів всередині та за межами України».

Повідомлення про подію також можна прочитати на сайті SDF за посиланням: https://www.stellar.org/blog/association-of-ukrainian-banks-admits-sdf-as-member

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction