Домовленості про це було досягнуто в ході онлайн-зустрічі керівництва Асоціації українських банків та ЄБРР в Україні.

За інформацією керівництва Європейського банку реконструкції та розвитку в Україні,  у співпраці з Європейським Союзом інституція сьогодні продовжує надавати критично важливе фінансування українським компаніям. Близько чверті всього фінансування ЄБРР виділяє на кредитування малого та середнього бізнесу. Це допомагає долати поточні виклики, продовжувати діяльність, покращувати результати та робити внесок у створення робочих місць й економічний розвиток.

Президент Асоціації українських банків Андрій Дубас наголосив, що доступ до фінансів та сучасних технологій надзвичайно важливий для розвитку приватного сектору і загалом економіки України. І акцентував, що цьому сприятиме активізація участі у програмах ЄБРР банків та фінансових установ-членів АУБ. Також очільник Асоціації українських банків звернув увагу на важливість посилення співпраці з ЄБРР щодо підвищення фінансової грамотності на всіх рівнях.

Голова Ради Асоціації українських банків Станіслав Аржевітін акцентував на спільних цілях АУБ та ЄБРР в багатьох напрямах розвитку економіки України. А також підкреслив, що співробітництво цих двох організацій було плідним у минулому і має особливо значні  перспективи на нинішньому етапі.

«Малий і середній бізнес – це локомотив української економіки», – зазначила Віце-президент Асоціації українських банків Галина Хейло. – І банки-члени АУБ зацікавлені в посиленні своєї участі в програмах ЄБРР з метою збільшення фінансування цього сектора. Особливо хочу зазначити, що доступ до ресурсів європейських фінансових інституцій повинні мати також невеликі українські банки, з якими найчастіше й працює малий та середній бізнес».

В ході зустрічі також було погоджено можливість проведення спільних заходів.

 

 

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction