Номінація«Shine Lady IN Фінансовий ринок».

CEO «Moneyveo» Альона Андронікова увійшла до списку «Shine 2021 – найкращі ділові леді України» у номінації «Shine Lady IN Фінансовий ринок». Рейтинг представила інформаційна агенція «Investory News». Переможниць обирали серед жінок, які є власниками, засновниками, партнерами або керівниками бізнесу.

«Для мене велика честь бути в ряду з лідерами фінансового ринку і потрапити до списку «Shine 2021 – найкращі ділові леді країни». Особливо у фінансовій сфері – тут я придбала багато знань і разом зі своєю командою досягла відмінних результатів. За час моєї роботи в «Moneyveo»  компанія виросла в 10 разів. Ми вийшли на міжнародний ринок, розширили портфель кредитних продуктів, впровадили багато технологічних інновацій. Всі ці перемоги стали можливими завдяки щоденній праці і прагненню нашої команди створювати для українців сервіс найвищого – європейського рівня», – розповідає Альона.

За час свого управління в фінтех-компанії «Moneyveo» вона розробила інноваційну стратегію, яка привела до масштабування всіх бізнес-процесів. З приходом Альони було впроваджено EVP (ціннісна пропозиція роботодавця), внутрішнє навчання, з'явилася система бенефітів і багато іншого. Все це збільшило показник задоволеності співробітників до 92%.

Додамо, що у рейтинг «Shine 2021» також увійшли представниці таких компаній, як «Vodafone Україна», «Метінвест», «Digital Transformation Corporation», «Academy DTEK» та інші.

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction