Підписано Меморандум.

Триває робота Асоціації українських банків над розробкою та впровадженням спеціалізованих освітніх програм для учасників фінансового сектору. 1 квітня відбулася зустріч Президента АУБ Андрія Дубаса з Президентом Rotary Club Kyiv International Оксаною Тюпою під час якої було підписано Меморандуму про співпрацю.

У рамках укладеної угоди сторони домовилися:
– про долучення АУБ до розвитку програм Rotary Club Kyiv International з підвищення фінансової грамотності українських підлітків;
– розвиток спільних програм фінансової грамотності для представників фінансового сектору, головною метою яких є вивчення та запозичення світового досвіду впровадження процесів цифрової трансформації.

На думку АУБ, такі принципи Клубу, як наполеглива праця та прагнення до вдосконалення допоможуть під іншим кутом поглянути на наявні проблеми фінансового сектору України та знайти інноваційні шляхи їх розв'язання.


Довідково
Rotary Club Kyiv International належить до всесвітнього об'єднання клубів Rotary Club. Є нерелігійною та неполітичною благодійною організацією, відкритою для усіх незалежно від національної чи расової приналежності, віросповідання та політичних поглядів. Метою Ротарі є заохочення та підтримка ідеального служіння як основи гідного підприємства.

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction