Відбувся форсайт ринку віртуальних активів.

Радник Президента Асоціації українських банків Сергій Ходакевич взяв участь у форсайті ринку віртуальних активів, який проводили 9 березня Міністерство цифрової трансформації. Захід відбувався з метою сприяння у формуванні ефективної стратегії розвитку індустрії віртуальних активі в Україні. 

«Одна з головних цілей нашого міністерства — створити в Україні найсприятливіше середовище для розвитку ринку віртуальних активів. Для цього в першу чергу нам необхідна дорожня карта розвитку нової індустрії та спільнота, яка допоможе втілити амбітні плани в реальність. Форсайт сформує спільноту тих, хто наблизить майбутнє бажаного розвитку сфери віртуальних активів в Україні. Попереду чимало роботи, адже протягом наступних двох місяців маємо визначитись зі спільним баченням стратегії розвитку ринку», – зазначає заступник Міністра цифрової трансформації Олександр Борняков.

Організаторам вдалося зібрати спільноту з представників бізнесу, екосистеми та держави. У форсайті взяли участь близько 70 представників різних відомств і бізнесу. На першій зустрічі у результаті колективної роботи визначено тренди, які впливають на майбутнє ринку віртуальних активів та спрогнозовано ймовірні сценарії його розвитку. На фініші учасники мають прийти до формування дорожньої карти довгострокового розвитку індустрії віртуальних активів в Україні. Робота над концептом розвитком сфери інноваційної діяльності триватиме до 2031 року.

«Криптовалюти, стейблкоїни та різного роду цифорові валюти усе частіше використовуються банками, тому для АУБ дуже важливо брати участь у розробці стратегії розвитку індустрії віртуальних активів. Сьогодні відбулася перша зустріч учасників форсайту. Протягом наступних трьох місяців ми будемо працювати над створення дорожньої карти. Мета дорожньої карти – прийняття Закону «Про віртуальні активи» та різного роду нормативних актів, які сприятимуть створення ефективних рішень, продуктів і сервісів на ринку віртуальних активів, що сприятиме прозорості економічних відносин», – прокоментував Сергій Ходакевич.

Асоціація українських банків висловлює щиру подяку організаторам заходу за надану можливість взяти безпосередню участь у розвитку інноваційної індустрії в Україні.

 

Більше фото дивіться на нашій сторінці у Facebook.

 

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction