Банків зможуть покращити управлінню ефективності діяльності.

Сучасне глобалізоване суспільство вимагає ефективного реагування на виклики часу у всіх секторах суспільного життя, у тому числі й у фінансовому. Вміння налагодити робочі процеси є запорукою успіху роботи будь-якої банківської установи та забезпечує конкурентоспроможність.

Відповідно до потреб банків, АУБ організовує семінари із впровадження практичного досвіду щодо формалізації процесів  управління ефективністю діяльності (УЕД), управління винагородою та управління плануванням наступників.

Спікером семінарів буде експерт з управління персоналом у банках, компаніях FMCG та інших сегментах ринку Тетяна Плюсніна.

Семінари відбуватимуться в онлайн-форматі на платформі Zoom раз на тиждень (18, 25 березня і 1 квітня). Кожна сесія триватиме 2-годинни.

«Учасники отримають інформацію про практичний досвід впровадження та формалізації процесів, що допоможе зробити практичні кроки з підготовки проектів документів (положення, політика) та додатково отримати доступ до групових онлайн консультацій від спікера (не менше 1,5 годин по кожній темі протягом місяця з часу проведення сесій, відповідно до переліку питань, що виникатимуть)», – зазначає Тетяна Плюсніна.

Заходи розраховані на менеджерів з питань стратегічного планування, менеджерів з  питань корпоративного управління, керівників HR підрозділів банків.

Зазначаємо, що умовою успішної участі у семінарі є призначення учасника семінару координатором/керівником проекту всередині банку по впровадженню системи УЕД, створення банком робочої групи та ефективна взаємодія в рамках чітко визначеного періоду та строків поетапної реалізації проекту впровадження системи УЕД, залучення члена Наглядової ради та/або члена Правління до участі внутрішньобанківської робочої групи для координації дій з Правлінням для затвердження порядку реалізації проекту впровадження системи УЕД.

Участь у заходах можлива за умови попередньої реєстрації та сплати разового внеску в АУБ (5000 гривень за одного учасника за 3 семінари або 1700 грн за одного учасника за 1 семінар).

Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdA7cUCPIfJ0l5QEVpKbXL27_oShjbvh2Y-1L566_TT6RlVdA/viewform

Посилання для доступу до Zoom-кімнати буде надіслано напередодні заходу.

З програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Нагадуємо, що раніше Асоціація українських банків проводила онайлн-семінар з використання принципів КПД.

 

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction