Учасники відкритих торгів не будуть обмежені у виборі банку-гаранта.

Асоціація українських банків не стоїть осторонь проблем своїх учасників. АУБ було виявлено порушення законодавства про захист економічної конкуренції під час проведення Службою автомобільних доріг відкритих торгів з ремонту доріг у деяких областях України.

У тендерній документації Замовника зазначено, що електронна банківська гарантія має бути видана вузьким колом банків, проте це порушує умови економічної конкуренції у банківському секторі. За для розв’язання цього питання Асоціація звернулася до Антимонопольного комітету України.

У свою чергу Антимонопольний комітет оперативно й ефективно реагує на звернення й уже ухвалив рішення стосовно подібної ситуації в одній з областей України: Службу автомобільних доріг зобов’язано внести зміни до тендерної документації.

«Ми раді, що в Україні ефективно працює Антимонопольний комітет. Постійна діюча Андміністративна колегія уже відреагувала на одну з ситуацій порушення економічної конкуренції Службою автомобільних доріг. Винесене рішення усуне необґрунтовані дискримінаційні умови й забезпечить рівну конкуренцію в банківському секторі», – коментує Президент Асоціації українських банків Андрій Дубас.

Долучайтеся до нас у Facebook, щоб бути в курсі всіх подій.

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна                                     
(044) 516-8775

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction