Запропоновано шляхи вдосконалення механізму діяльності банків.

Банківська сфера постійно розвивається й вимагає ефективного реагування на вимоги часу. За для цього в Асоціації українських банків функціонує Комітет з питань нагляду за діяльністю банків. Перше засідання у 2021 році відбулося 10 лютого в онлайн-форматі на платформі Zoom.

«Розбудова фінансово-банківського сектору – копітка робота, яка потребує системності та реагування на виклики часу. Функціонування в АУБ двох комітетів – з питань  нагляду за діяльністю банків та з питань комплаєнсу й фінансового моніторингу, дає можливість збалансовано розвивати фінансово-банківський сектор. Члени Асоціації мають платформу для вдосконалення своєї діяльності», – зазначає Президент АУБ Андрій Дубас.

На розгляд Комітету були винесені актуальні питання застосування вимог зміни підходів у визначенні непрацюючих активів Постанов Національного банку України №351, №368, №172. Зокрема. йшлося про фіксацію перегляду вимог до спрощеної процедури поновлення капіталу коштом фінансової допомоги. вдосконалення механізму ротації внутрішніх оцінювачів та інші важливі питання.

Також було взято до уваги звернення банківської спільноти щодо застосування неконкурентних вимог під час проведення тендерів, що напряму обмежує можливість у наданні фінансових послуг.

Довідково: до складу комітету входять 18 представників банків, його очолює Голова Правління АТ «КІБ» Тетяна Путінцева.

 

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна                                     
(044) 516-8775

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction