Відбувся вебінар, під час якого йшлося про надійність захисту даних в українських банках та особливості механізму забезпечення захисту.

Захищеність даних для банківських установ є важливою складовою їх успішної діяльності. Проте з розвитком ІТ-технологій, виникають нові виклики кібербезпеки. Згідно зі статистикою американської компанії Fire Eye 51% організацій не готові до кібератаки, а 80% злому відбувається завдяки підборам паролів. Щоб ефективно реалізовувати заходи безпеки необхідно йти в ногу з часом.

За для підвищення рівня обізнаності банків у дній тематиці Асоціація українських банків разом із компанією Deals 22 грудня провели вебінар з використання штучного інтелекту для забезпечення кібербезпеки банку.

«Онлайн шахрайства та кібератаки – це актуальна проблема сучасного суспільства, особливо в умовах пандемії, адже зросла кількість користувачів інтернет-банкінгк. Національний банк України розробив програму «#ШахрайГудбай», яка покращує фінансову грамотність населення, але питання кібербезпеки банків наразі залишається відкритим», – зазначила віцепрезидент АУБ Галина Хейло.

Спікером вебінару був директор з питань партнерства у Центральній та Східній Європі компанії «ImmuniWeb» Андрій Слободяник, який розповів про сучасні інструменти та технології захисту інформації, зокрема – штучний інтелект.

«Використання штучного інтелекту значно полегшує й убезпечує життя. Для того, щоб уникнути атаки на систему, необхідно вміти побачити її очима зловмисника, тобто, визначити площу атаки. У цьому можуть допомогти онлайн-ресурси, такі як «ImmuniWeb»: необхідно просканувати ІТ-активіи організації після чого, на основі отриманих результатів, вчасно знищити вразливості. Дуже важливо визначати площу атаки регулярно, адже лише одну з десяти вразливостей можна оперативно виявити та ліквідувати. Варто також зазначити, що багато сучасних систем безпеки є вразливими через невчасне оновлення, яке відсутнє з різних причин, за цим також потрібно слідкувати», – розповів Андрій Слободян.

 Зазначимо, що під час сканування 32 українських банків лише 4 відповідали стандартам безпеки даних індустрії платіжних карток (PCI DSS).

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction