Голова Вищої колегії Асоціації українських банків взяв участь у акції «Нагодуй птахів взимку», Захід відбувся в Голосіївському парку у рамках всеукраїнського екологічного проекту «Озеленення України» й мав на меті привити у дітей та дорослих любов до природи. Про це повідомили у КМДА.

«Найбільше, чого б мені хотілося – щоб з України брали приклад. Дуже позитивно, що преса сьогодні відгукнулась на такий чудовий захід і, сподіваюся, що розкажете кожному, як важливо дбати про природу та навколишнє середовище. Закликаю кожного посадити дерево та розвісити в себе на подвір'ї годівнички та допомогти птахам. Я не хочу, щоб волонтери з Європи приїжджали з-за кордону і розчищали Боржаву від сміттєвих заторів і не хочу, щоб моє покоління мало борги перед природою», – прокоментував Віктор Ющенко.

Окрім тертього президента України в акції також брали участь Посол Чорногорії в Україні Драгіца Понорац, Президент CEO Club Ukraine Сергій Гайдачук, ініціатор проєкту «Озеленення України», генеральний директор Книги Рекордів України Анна Крисюк, генеральний директор «ТінІмпекс» Аліна Скоморохова, в. о. начальника управління екології та природних ресурсів КМДА Олександр Савченко, заступник начальника управління Андрій Вагін, керівник пресслужби Держлісагентства Юлія Давидова разом із працівниками агентства та представники КП УЗН Голосіївського району, а також школярі.

Всього було прикріплено на дерева понад 100 годівничок. Зазначимо, що в Києві буде розміщено майже 800 «пташиних їдалень», частина з яких у дошкільних закладах та школах.

До слова, птахів не можна годувати хлібом, смаженим насінням, солоними та копченими продуктами – вони дуже шкідливі для них і можуть привести до їх загибелі. Годівнички не мають бути занадто закритими.

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна                                     
(044) 516-8775

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction