3 листопада відбулося засідання Ради Асоціації українських банків, під час якого розглянули питання вступу нових членів до АУБ та проведення чергового XVII З’їзду.

У засіданні взяли участь голова Ради Асоціації українських банків Станіслав Аржевітін, президент АУБ Андрій Дубас, віцепрезиденти Віталій Романчукевич та Галина Хейло, а також інші члени ради, серед яких Петро МельникВолодимир Косюга, Микола Тарасовець.

Члени Ради одноголосно проголосували за вступ до АУБ шести банківських та небанківських установ.

Президент АУБ Андрій Дубас зазначив, що станом на кінець жовтня 2020 року членами Асоціації українських банків є близько 40 установ. Наразі ведеться комунікація з іншими банками щодо вступу в Асоціацію серед яких і державні банківські установи.

Зазначимо, що АУБ докладає зусилля у розв’язанні питання щодо непрофільних активів банків і робить все можливе, для того щоб відтермінувати питання вирахування коефіцієнту щодо суми балансової вартості активів як мінімум на один рік у зв’язку із економічною ситуацією України, спричиненою карантинними заходами, пов’язаними із стримуванням поширення COVID-19.

Окрім того, під час засідання Ради було розглянуто питання щодо проведення чергового З’їзду Асоціації.

«4 грудня з 14:00 до 18:00 відбудеться черговий XVII З’їзд АУБ. Захід плануємо провести не у форматі онлайн, а наживо, з дотриманням усіх карантинних вимог. Оскільки цього року Асоціація святкує 30 років з дня заснування, програма міститиме не лише зміни до Статуту, Ради АУБ, тощо, а й інші заходи, такі як вітальні слова від представників органів влади, нагородження», – зазначив голова Ради АУБ Станіслав Аржевітін.

Додамо, що згідно з пунктом 5, підпунктом 5.3 черговий З’їзд Асоціації українських банків скликається не менше ніж один раз на два роки.

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

Ознайомитись з політикою конфіденційності та захисту персональних даних

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction