15 листопада 2019 року Головою правління Комерційного інвестиційного банку, Чотієм Миколою Дмитровичем та Президентом АУБ Андрієм Дубасом було підписано договір про співпрацю, який передбачає всебічну підтримку в питаннях захисту середніх банків та розвитку банківської сфери загалом.

Для Комінвест банку членство та співпраця з АУБ означатиме таке:
✔ активне відстоювання інтересів банку у відносинах із Національним Банком, Верховною Радою, Офісом Президента та Кабінетом Міністрів України, та іншими законодавчими та виконавчими органами України;
✔ участь у консолідації зусиль вітчизняних банків щодо покращення економічного клімату країни та повернення довіри населення до вітчизняних банків;
✔ можливість обмінюватись досвідом у питаннях перепідготовки персоналу, із залученням передових європейських стратегій;

Акціонерне товариство «Комерційний інвестиційний банк» було створено 16 грудня 1992 року.
Банк діє на підставі Закону України «Про банки та банківську діяльність», Статуту та банківської ліцензії Національного банку України від 25 червня 2018 №105 .


На даний момент залишається єдиною юридичною особою в Закарпатській області. Має 41 відділення на балансі Головного банку, розташованих головним чином на території Закарпатської області та в містах Києві, Львові, Одесі, Дніпрі.

Ми вітаємо АТ «Комерційний інвестиційний банк» в якості нового члена АУБ, та бажаємо йому подальшого розвитку та процвітання. Для АУБ важливу роль відіграє кожен банк країни, адже взаємодія, що побудована на засадах взаємовигоди, і водночас збереженні самостійності - це єдино можливий шлях до заможного європейського майбутнього України.

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна                                     
(044) 516-8775

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction